AcasaPortalFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Oh Hani
Curtezana

Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 19
Localizare : Campulung Muscel

MesajSubiect: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 1:53 am

A fost un scandal.
Toată treaba a fost doar un scandal.

Jonghyun nu a fost iubitul lui Shin Sekyung. Dacă nu au fost be bune,de ce au apărut poze cu ei 2,nu?Păi de fapt .. acel articol a fost o făcătură. Oricum spuneau“s-au plimbat împreună diminețile în ultimul timp” sau ce or fi făcut.
Sus In jos
Oh Hani
Curtezana

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 1:56 am

Jonghyun nu a fost iubitul lui Shin Sekyung. Dacă nu au fost be bune,de ce au apărut poze cu ei 2,nu?Păi de fapt .. acel articol a fost o făcătură. Oricum spuneau“s-au plimbat împreună diminețile în ultimul timp” sau ce or fi făcut.

Să ne amintim că în octombrie Jonghyun avea problema cu glezna.Cum s-ar fi plimbat ei ,dacă el nici nu putea merge din cauza accidentarii?
El și-a spus singur “ai nevoie de un scandal pentru a face lucrurile mai interesante.”
SM nu permite ca idolii lor să aibe relații personale. Cel puţin nu cei tineri.
Sus In jos
Oh Hani
Curtezana

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 1:59 am

Ce s-a întâmplat de fapt a fost vorba de un scandal care ar fi apărut cu SNSD. Acesta ar fi fost între Taecyeon şi Jessica. Din cauza acestor zvonuri imediat a apărut articolul despre Jjong așa că după ce a apărut acest zvon că ceva se pentrece între Jessica și Taecyeon , au inventat această poveste între cei Jonghyun și actrița lui favorită.
De ce a trebuit să acopere Jonghyun acest scandal? Pentru că SME suferea financiar datorită problemei cu JYJ . Așa că ei au mers la Namoo Agency (agenția ei) și au făcut un pact pentru că Jong a menționat cât de mult îi place Sekyung.
Ei nu au fost iubiți într-adevăr.
Sus In jos
Oh Hani
Curtezana

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 2:02 am

Ce e mai rău este faptul că unchiul meu care lucreaza cu ei mi-a spus că, deşi Jonghyun a pretins că este fericit și puternic .. acesta l-a văzut de multe ori într-o stare depresivă, suferind mult.Plângea chiar și în somn.Deci, pentru toate persoanele care cred că "Sekyung l-a facut fericit",ați greșit dragii mei.
Sus In jos
Oh Hani
Curtezana

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 2:04 am

Nu-mi pasă dacă voi mă credeţi sau nu, dar eu am unchiul care lucrează acolo şi, deşi nu am voie să spun toate aceste lucruri am făcut pentru că m-am săturat de toate minciunile astea,e enervant să ști adevărul acesta dureros.

Sus In jos
Oh Hani
Curtezana

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   Mar Sept 06, 2011 2:06 am

Acest articol se datoreaza unei fete care are relatii cu SM deoarece unchiul ei lucreaza acolo!S-a saturat sa auda minciuni despre cei doi si ne-a dezvaluit adevarul!

(Sursa Shinee Romania)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.   

Sus In jos

Adevărul despre relația dintre Jonghyun și Sekyung.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Muzica coreeana :: K-Pop :: Shinee-
Mergi direct la: