AcasaPortalFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Despre Boys Befor Flowers

In jos 
AutorMesaj
Oh Hani
Curtezana

Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 20
Localizare : Campulung Muscel

MesajSubiect: Despre Boys Befor Flowers   Dum Aug 28, 2011 4:43 am

Serialul este unul superb! deci sa zic asa Boys Betfore Flowers este varianta coreeana iar Boys over Flowers este varianta japoneza

Eu va recomand varianta japoneza...daca te intrebo unde o poti lua?o poti lua de aici " http://vplay.ro/serials/browse.do?sid=325 "

si cea coreeana de aici " http://www.peteava.ro/playlist-4790/boys-before-flowers "

Eu am vazut doar putin din varianta coreeana..dar va pot povesti de cea japoneza...care pot spunce ca este o poveste superba!

Cei din imagine au rolul principal...Serialul este o drama in care o fata a primit avertizare de la F4(F4 erau cei care intretineau scoala.F4 vine de la Flowers 4..si cine primea avertizare trebuia sa fie batjocorit de toata scola) dar accea fata Makino pana sa primeasca avertizarea i-a dat un pumn lui Tusaka(Cine era Tusaka?Parintii lui au facut scoala si el era ceva in gen seful)...si s-au intamlat multe fantezi...intre ei doi... :x

Povestea este una foarte tragica la sfarsit...noroc ca mai are si sezonul 2 :x (doar varianta jap)

Nu stiu daca ati inteles ceva...dar sper sa va uitati..VA RECOMAND VARIANTA JAPONEZA!
Cine se va uita la varianta japoneza si vrea si sezonul doi sa apeleze la mine!
Sus In jos
Evelyna
Viitoare doamna insotitoare

Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/04/2011
Varsta : 20
Localizare : Tulcea

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   Dum Apr 08, 2012 4:01 am

Eu am vazut doar sezonul 1 din Hana Yori Dango [Boys Over flowers varianta japoneza]....si mi`a placut adica....baietii nu prea...dar fata e splendida :X...........dar eu cand zic Boys Over Flowers automat ma gandesc la varianta Koreana....e mult mai frumoasa......adica si baietii si fetele:X.....si + ca in varianta koreana relatia dintre So Yi Jung si Gaeul...este altfel...fatza de relatia pe care o are Soujiro si Yuki...in varitanta japoneza......e altfel...deaceea imi place mult mai mult varianta koreana..........:X
Sus In jos
● Lene
Analist

Data de inscriere : 13/05/2012

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   Sam Mai 19, 2012 12:42 am

ââââ... Eu am vazut doar varianta koreeana care mi se pare mai okay, cu lee min ho <3 secsi rau!
Dar in serial [cretul] era scarbos rau ._. Imi venea sa-l omor.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
suzy_suz26
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 21/05/2012
Varsta : 22
Localizare : siret

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   Lun Iun 04, 2012 1:45 am

si eu am vazut varianta koreeana si e super faina
Sus In jos
● Lene
Analist

Data de inscriere : 13/05/2012

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   Lun Iun 04, 2012 7:15 am

suzy_suz26 a scris:

Varianta koreana s-a dat si pe TV romania daca tin minte (nu mi stiu canalul) si este mult mai popular decat varianta japoneza.
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Unnie
Admin Fondator
Admin Fondator

Data de inscriere : 18/05/2012

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   Lun Iun 04, 2012 10:34 am

● Lene a scris:
suzy_suz26 a scris:

Varianta koreana s-a dat si pe TV romania daca tin minte (nu mi stiu canalul) si este mult mai popular decat varianta japoneza.

asa este si chiar in prezent este difuzat de Euforia tv sambata si duminica de la 15:30 (pentru cine vrea sa il vizioneze) plus ca si mie mi-a placut mai mult aceasta varianta
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Despre Boys Befor Flowers   

Sus In jos

Despre Boys Befor Flowers
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Seriale si Filme :: Seriale Coreene :: Boys Befor Flower-