AcasaPortalFAQCautareInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Noile proiecte de viitor ale lui Lee Hong ki si ale trupei ft island

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Oh Hani
Curtezana

Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/08/2011
Varsta : 19
Localizare : Campulung Muscel

MesajSubiect: Noile proiecte de viitor ale lui Lee Hong ki si ale trupei ft island   Dum Aug 21, 2011 10:06 am

In proiectele de viitor ale lui Lee Hong ki intra si viitoarea productie japoneza, “Muscle Girl”, care urmează să fie difuzată în aprilie 2011 pe SBS şi MBC.

Potrivit FNC Music pe 21 august, FT Island a captat audienta absoluta pentru concertul 'PLAY FT ISLAND 2011 IN SEOUL', la Ax Korea, pe 20 august.

Membrii formatiei au dat startul concertului cu melodia de titlu a ultimului lor mini-album, “Hello Hello”.Dupa asta, ei au cantat hit-uri ca “I’ll have you”, “Until you return”, toate acestea facandu-i pe fani foarte entuziasmati

.
La acest concert, membrii au prezentat o interpretare semnificativa cantand nu numai melodii in limba coreeana, ci si in limba japoneza, incluzand “Haruka”, “Let it go” si “Flower rock”.

Ca dovada a popularitatii peste hotare a formatiei, la concert au participat fani din Japonia, China, Thailanda, chiar si din Europa si America de Nord.

Membrii FT Island au multumit fanilor dupa concert. “Ne-am pregatit mult pentru acest concert pentru ca este primul in Coreea in decursul unui an”, au spus baietii. “Am fost atat de fericiti sa vedem sala plina”, au adaugat ei.

Formatia va sustine concertul 'PLAY FT ISLAND 2011 IN SEOUL' pentru a doua oara pe 21 august, in aceeasi locatie. A doua lor petrecere rock va sarbatori si ziua de nastere a rapperului/chitaristului Song Seunghyun.
Sus In jos

Noile proiecte de viitor ale lui Lee Hong ki si ale trupei ft island
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Seriale si Filme :: Actori coreeni :: Lee hong ki-
Mergi direct la: